Jdi na obsah Jdi na menu

Další tři body z 10. kola

15. 5. 2010

Fotbalisté Orahovic dnes sehráli desáté utkání ligy. Jeli na půdu do Vrbovska, kde měli jasný cíl. Odvést si tři body a zahrát co nejlepší výsledek. Vše splnili Orahovičtí na jedničku. Zvítězili vysoko 6:0!!!

Neměli nejmenší problém. Od samého začátku ukázali, proč vedou ligu! Už v první minutě vstřelil hlavou krásný gól do sítě soupeře A. Jurovic. O tři minuty později naši fotbalisté kopali přímí kop a k němu se postavil, kdo jiný, než-li Zlatko Cupic, který z 23 metrů napnul síť brány! 2:0 vedli zaslouženě! Poté přišel ve 14 minutě faul v pokutovém území a kopala se penalta proti Vrbovsku. Míč si postavil S. Sinclair a přesnou střelou k tyči zvýšil náskok na 3:0. Další gól přišel až ve 30 minutě, kdy špatně rozehrál domácí Cullig. Jeho "malou domů" doběhl Z. Cupic a lehkým postrčením dal na 4:0. O deset minut později se dal na ofenzivní výlet Mykola Pauček a v přečíslení 2 na 1 poslal krásně časovanou přihrávku na brazilce Mertena a ten střelou po zemi nedal brankáři šanci. Góól! 5:0. Hra se nakonec uklidnila, až na situaci v 65 minutěm kdy v pokutovém území Vrbovska fauloval domácí Cullig a byla nařízena penalta. Tu si postavil opět Scott Sinclair a ani podruhé se nemílil. Urovnal skóre na konečných 6:0!!

Největší soupeř Čakovec vyhrál doma s Klujci 5:0, ale stále zůstává druhý za Orahovicemi!

Další utkání se hraje 17.5. od 8:45 v Dundee Colosseu s Novi Vinodolski