Jdi na obsah Jdi na menu

Smutek diváků . . . .

19. 5. 2010

FC Dundee Orahovica dnes odehrála utkání CR Cupu proti mistrovy ze Záhřebu. Byl to souboj více než vyrovnaný!! Naši hoši hráli skvělé utkání, které bylo doprovázeno velkými nervy. Fotbalisté Orahovic nastoupili na hřiště vedle Predátorů jako malí trpaslíci, ale na hřišti to tak nevypadalo! V zápase byly oba týmy opatrné. první akce přišla v 10', kdy domácí Sinclair nedokázal proměnit tutovku. Pak ale přišla 17' a Grimes zatáhl míč po křídle a centr našel Sinclaira, který opět minul! Diváci řvali, jak to jen šlo! Pak přišla 22' a únik Hoffa zastavil hostující obránce faulem v pokutovém území! Scott Sinclair si postavil míč na bílé označení a odkrokoval. Všichni diváci stáli a byli ticho. Najednou se Scott rozeběhl a trefil míč přesně k pravé tyči. Brankář neměl šanci. Gooool!!  1 - 0 pro Dundee. To bylo nemožné!!! Všichni křičeli a skákali.  Scott Sinclair otevřel skóre zápasu ve 22'. Poté ale přišel nátlak soupeřů, kteří nás nepouštěli k míči. Orahovice se ale drželi!! Bohužel pět minut před koncem dostali branku. To byla smůla!! Hostující Antonio Conte vystřelil z 30 metrů střelu, kterou by určitě Ivanisevic chytil, ale míč škrtnul Hoffa, a tak změnil jeho směr. Balon skončil v síti. 1 - 1. Srovnáno! A bylo jasné, že přijdou penalty. Naši se postavili na středový kruh a připravili. Bylo to hrozné, ale od začátku to vypadalo nadějně! Zde se podívejte, jak vypadal rozstřel penalt! (Od zdola)

97'   Penaltový rozstřel skončil vítězstvím hostů.
97'   Hostující Dallapicolla kope penaltu a mění stav na 2:3.
97'   Domácí Lütz kope penaltu a mění stav na 2:2.
96'   Hostující Fioramonti kope penaltu a mění stav na 1:2.
96'   Domácí hráč Hoff nedokázal penaltu proměnit. Stav je 1:1.
95'   Hostující Lichtenszteyn kope penaltu a mění stav na 1:1.
95'   Domácí hráč Merten nedokázal penaltu proměnit. Stav je 1:0.
94'   Hostující hráč Aňyukov nedokázal penaltu proměnit. Stav je 1:0.
94'   Domácí hráč Grimes nedokázal penaltu proměnit. Stav je 1:0.
93'   Hostující hráč Conte nedokázal penaltu proměnit. Stav je 1:0.
93'   Domácí hráč Sinclair nedokázal penaltu proměnit. Stav je 1:0.
92'   Hostující hráč Materazzi nedokázal penaltu proměnit. Stav je 1:0.
92'   Domácí Gersslyevich kope penaltu a mění stav na 1:0

Velký dík patří Gersslyevichovi a Lützovi!! Také Sinclair, který dal gol v zápase, ale neproměnil důležitou penaltu!

Nakonec jsme tedy vypadli z Chorvatského Poháru a musíme si počkat na další sezónu!!!

Díky za návštěvu divákům a trenérům, za přípravu na utkání!!!